Start   >   Rzeszów   >   Pytania i Odpowiedzi

Pytania i Odpowiedzi

Czy wejście na park jest o dowolnej porze czy o pełnej godzinie?

Wejście jest o dowolnej porze, zapraszamy - nie ma konieczności przychodzenia o pełnych godzinach lub przyjścia wcześniej.

Czy rezerwacja jest konieczna?

Nie jest konieczna, aczkolwiek zachęcamy do zakupu biletu on-line! Jest Taniej i wygodniej 😉 Unikniesz wszelkich formalności na miejscu 🙂

Czy Zgoda Opiekuna (Oświadczenie) jest konieczna?

Tak, zgodę można podpisać w formie elektronicznej na naszej stronie TUTAJ lub na miejscu. Wszelkie inne zgody opiekuna grupy itp sa dostępne w dziale DOKUMENTY

Czy są limity wiekowe lub wagowe by wejść na park?

Do Grawitacji zapaszmy osoby w wieku od 1 roku do 100 lat!. Trampoliny max 150kg. Park Linowy min wzrost 130cm. Nie ma limitu wagowego.

Czy muszę posiadać skarpety antypoślizgowe GRAWITACJA?

Tak, aby bezpiecznie korzystać z atrakcji naszego parku, nasz firmowe skarpety antypoślizgowe Grawitacja są konieczne. Możesz kupić je w recepcji.

Czy strój sportowy jest obowiązkowy?

Tak, aby zadbać o Państwa komfort skakania, prosimy aby zabrali Państwo ze sobą strój sportowy, będzie o niebo wygodniej! Prosimy o opróżnienie kieszeni, ściagnięcie bransoletek, łańcuszków, kolczyków oraz innych lużnych i ostrych przedmiotów.

Czy mogę wejść na park tylko popatrzeć lub zrobić dziecku zdjęcie?

Tak można wejść na park lecz prosimy o sciągnięcie butów przed wejściem na maty piankowe. Zapraszamy wszystkich opiekunów na widownie na 1 i 2 piętro lub do naszej Cafe na 1 piętro. Jednakże zachęcamy do wspólnej zabawy wraz z Dzieckiem.

Czy jest u Was Cafe gdzie można napić się kawy lub zjećć i skorzystać z WIFI?

Oczywiście, w Grawitacji mamy Cafe i Pizzerie, gdzie można odpocząć, napić się aromatycznej kawy, zjeść świeżo wypiekaną pizze. Zapraszamy do GRAWITACJA CAFE z free WiFi dla naszych Gości.

Czy muszę być na parku podczas zabawy mego dziecka?

Tak, natomiast jeśli Twoja Pociecha ukończyło 13 lat Twoja obecność nie jest konieczna.

Czy mogę zapłacić kartą?

Tak, akceptujemy płatności kartą.

Jak bezpiecznie korzystać z naszego parku?

Aby bezpiecznie korzystać z naszego parku należy zapoznać się z Zasadami Bezpieczeństwa .

Jak sprawdzić czas podczas pobytu na parku?

Wchodząc na park otrzymasz opaskę na rękę, która rejestruje czas wejścia + otrzymasz GRATIS 5 min na przebranie. Na obiekcie możemy sczytać w każdym momencie ile czasu pozostało do wyjścia, przykładając opaskę do czytnika poniżej monitora, który znajduję się na środku parku. Każda przekroczona minuta jest dodatkowo płatana 60gr. Więc jeśli mamy ochotę możemy śmiało zostać dłużej i na końcu rozliczyć się w kasie za dodatkowy czas 😉 Uwaga: w razie zgubienia opaski, opłata 20zł.

Czy mogę zostać dłużej na parku niż wykupiony bilet?

Tak, każda przekroczona minuta jest dodatkowo płatana 60gr. Więc jeśli mamy ochotę możemy śmiało zostać dłużej i na końcu rozliczyć się w kasie za dodatkowy czas! 😉

Co z kluczykiem do szafki podczas skakania?

Po przebraniu się, sugerujemy by zostawić kluczyk na recepcji zapamiętując numer szafki lub poprosić opiekuna o przetrzymanie. W przypadku zgubienia kluczyka, opłata 20zł

Zanim nas odwiedzisz

Poniedziałek - Czwartek 12:00 - 20.00
Piątek 12:00 - 22.00
Sobota 09:00 - 22.00
Niedziela 09:00 - 21.00

GRAWITACJA

ul. Sikorskiego 106B
Rzeszów 35-304
+48 888 497 041
rzeszow@grawitacjapark.pl

Wpisz swój email by otrzymywać najnowsze oferty, zniżki i promocje!